O nás

Učící věž Little Partners vznikla díky Američance Carol Gamble, která chtěla podpořit zvídavost její dcery Hany a její touhu po samostatnosti. Poté, co prozkoumala stoličky dostupné na trhu, zjistila, že žádná není bezpečná pro batolata. Proto vytvořila učící věž rostoucí s dítětem, splňující požadavky na kvalitu, bezpečnost a všestrannost. Učící věž Little Partners lze používat od prvních krůčků do zhruba šesti let věku dítěte díky jednoduše nastavitelné platformě. Má pěkný design a nenarušuje celkový ráz kuchyně. Je vyrobena z přírodního materiálu a splňuje certifikaci pro bezpečnost dětského nábytku.

Učící věž používáme denně a stala se nedílnou součástí naší domácnosti. Pořídili jsme si ji na základě potřeby. O existenci této pomůcky jsem se dozvěděla, až když jsem začala zjišťovat, jak zapojit mého tehdy ročního syna do činností v kuchyni, ve které trávíme podstatnou část dne. Myslím tím uspokojit jeho potřebu být v mé blízkosti, vidět co se děje „tam nahoře“, objevovat všechny ty zajímavé předměty na lince a v neposlední řadě napodobovat maminku. Učící věž Little Partners mě nadchla, protože splňuje všechny mé požadavky. Je bezpečná, využitelná po několik let, skvěle zapadá do naší kuchyně, je vyrobená ze dřeva a splňuje všechny důležité normy a certifikace.

Rádi bychom umožnili dalším rodičům zažít stejný pocit radosti jejich dětí z objevování světa dospělých, a proto jsme se domluvili s Little Parners na prodeji jejich učící věže do České republiky. Pro pravidelné novinky a zkušenosti s používáním učící věže rodiči a jejich dětmi v České republice navštivte naši Facebookovou stránku.